RTV forum PL | NewsGroups PL

安iat這 na klatce schodowej zdalnie

NOWY TEMAT

elektroda NewsGroups Forum Index - Elektronika Polska - 安iat這 na klatce schodowej zdalnie

Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

LordBluzg簧蛤
Guest

Tue Oct 31, 2023 12:31 am   





Robert Wakowski
Guest

Tue Oct 31, 2023 12:57 am   





LordBluzg簧蛤
Guest

Tue Oct 31, 2023 1:22 am   





ptoki (ptoki)
Guest

Tue Oct 31, 2023 7:45 am   





ptoki (ptoki)
Guest

Tue Oct 31, 2023 7:45 am   





LordBluzg簧蛤
Guest

Tue Oct 31, 2023 10:48 am   





Robert Wakowski
Guest

Tue Oct 31, 2023 12:19 pm   





io
Guest

Tue Oct 31, 2023 12:33 pm   



W dniu 30.10.2023 o23:17, Robert Wa鎥owski pisze:
Quote:
W dniu 30.10.2023 o16:24, PeJot pisze:
Bo tego nie da si natywnie po陰czy ze stykiem NO na klatce, a ja
chc gotowe sprawdzone rozwi您anie.


Gotowe, ale nie sprawdzone.
Skoro masz pod鈍ietlenie, a ten z linku bierze 4 mA, to wedle mnie musi
dzia豉.
https://zamel.com/pl/exta-free/radiowy-odbiornik-dopuszkowy-1-kanalowy-typ-rop-01

Ma tryb monostabilny.

"Wsp馧praca z nadajnikami bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE"

Czy to znaczy, 瞠 opr鏂z zamelowych urz康ze (tutaj mo瞠 nie ma
znaczenia) nic innego go nie zasteruje?

籀驕髒
Guest

Thu Nov 02, 2023 1:32 pm   



Mo瞠sz umie軼i swoj w豉sn plafonier nad drzwiami do mieszkania od strony korytarza klatki schodowej.
Minus jaki widz to ewentualny atak na Twoj instalacj elektryczn (np. wywalenie Twojej r騜nic闚ki), do obej軼ia je瞠li
wyprowadzisz np. 12 V zza zasilacza.


-----
Quote:
Sprawdzonego gotowca chcia豚ym.
Inaczej czeka mnie kilka metr闚 rowka w 軼ianie


Lisciasty
Guest

Thu Nov 02, 2023 2:15 pm   



W dniu 2023-10-27 o19:18, PeJot pisze:
Quote:
Czo貫m,

Zachcia這 mi si z mieszkania uruchamia o鈍ietlenie na klatce
schodowej, naturalnie bez uk豉dania kabli Smile Pole熯ie jaki *sprawdzony*
model przycisku radiowego, kt鏎y si do tego nadaje.


Blebox. W puszce switchBox LIGHT, w cha逝pie uRemote.

L.

Robert Wakowski
Guest

Thu Nov 02, 2023 3:09 pm   



W dniu 02.11.2023 o13:15, Lisciasty pisze:
Quote:
W dniu 2023-10-27 o19:18, PeJot pisze:
Czo貫m,

Zachcia這 mi si z mieszkania uruchamia o鈍ietlenie na klatce
schodowej, naturalnie bez uk豉dania kabli Smile Pole熯ie jaki
*sprawdzony* model przycisku radiowego, kt鏎y si do tego nadaje.


Blebox. W puszce switchBox LIGHT, w cha逝pie uRemote.




Tylko sk康 zasilanie w puszce w陰cznika schodowego wzi望?
To co wystawia sterownik schodowy do pod鈍ietlenia przycisku wystarczy?


Robert

Zenek Kapelinder
Guest

Fri Nov 03, 2023 12:24 am   



czwartek, 2 listopada 2023 o14:09:31 UTC+1 Robert Wa鎥owski napisa(a):
Quote:
W dniu 02.11.2023 o 13:15, Lisciasty pisze:
W dniu 2023-10-27 o 19:18, PeJot pisze:
Czo貫m,

Zachcia這 mi si z mieszkania uruchamia o鈍ietlenie na klatce
schodowej, naturalnie bez uk豉dania kabli Smile Pole熯ie jaki
*sprawdzony* model przycisku radiowego, kt鏎y si do tego nadaje.


Blebox. W puszce switchBox LIGHT, w cha逝pie uRemote.

Tylko sk康 zasilanie w puszce w陰cznika schodowego wzi望?
To co wystawia sterownik schodowy do pod鈍ietlenia przycisku wystarczy?


Robert
Dlaczego mia這 by nie wystarczy?


Robert Wakowski
Guest

Fri Nov 03, 2023 2:01 am   



W dniu 02.11.2023 o23:24, Zenek Kapelinder pisze:
Quote:
czwartek, 2 listopada 2023 o14:09:31 UTC+1 Robert Wa鎥owski napisa(a):
W dniu 02.11.2023 o 13:15, Lisciasty pisze:
W dniu 2023-10-27 o 19:18, PeJot pisze:
Czo貫m,

Zachcia這 mi si z mieszkania uruchamia o鈍ietlenie na klatce
schodowej, naturalnie bez uk豉dania kabli Smile Pole熯ie jaki
*sprawdzony* model przycisku radiowego, kt鏎y si do tego nadaje.


Blebox. W puszce switchBox LIGHT, w cha逝pie uRemote.

Tylko sk康 zasilanie w puszce w陰cznika schodowego wzi望?
To co wystawia sterownik schodowy do pod鈍ietlenia przycisku wystarczy?


Robert
Dlaczego mia這 by nie wystarczy?

Kto odpowiada pytaniem na pytanie, czy瘺y nie talmudysta, kt鏎ych tak
cz瘰to przywo逝jesz?. ;)

Co do technicznych spraw...
Nie znalaz貫m w danych katalogowych sterownik闚 schodowych ile mo積a
wzi望 pr康u z obwodu za陰czania, aby jego nie wyzwoli.
Bo mo瞠 si okaza, 瞠 pod陰czenie odbiornika zdalnego sterowania mo瞠
by interpretowane przez automat schodowy jako wci郾i璚ie przycisku.
Ja bym od瘸這wa te 50 dych i spr鏏owa.



Robert

Lisciasty
Guest

Fri Nov 03, 2023 9:01 am   



W dniu 2023-11-02 o14:09, Robert Wa鎥owski pisze:
Quote:
Tylko sk康 zasilanie w puszce w陰cznika schodowego wzi望?
To co wystawia sterownik schodowy do pod鈍ietlenia przycisku wystarczy?

A tak tego nie znam, kupi貫m troch tych pierd馧ek do domu i testuj.

Robert Wakowski
Guest

Fri Nov 03, 2023 9:42 am   



W dniu 03.11.2023 o08:01, Lisciasty pisze:
Quote:
W dniu 2023-11-02 o14:09, Robert Wa鎥owski pisze:
Tylko sk康 zasilanie w puszce w陰cznika schodowego wzi望?
To co wystawia sterownik schodowy do pod鈍ietlenia przycisku wystarczy?

A tak tego nie znam, kupi貫m troch tych pierd馧ek do domu i testuj.


A mo瞠 masz automat schodowy?


Robert

Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

elektroda NewsGroups Forum Index - Elektronika Polska - 安iat這 na klatce schodowej zdalnie

NOWY TEMAT

Regulamin - Zasady uzytkowania Polityka prywatnosci Kontakt RTV map News map