RTV forum PL | NewsGroups PL

Polecany wideodomofon IP/SIP z Poe

NOWY TEMAT

elektroda NewsGroups Forum Index - Elektronika Polska - Polecany wideodomofon IP/SIP z Poe

Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

Marek
Guest

Thu Dec 29, 2022 10:47 pm   





LordBluzg®🇵🇱
Guest

Thu Dec 29, 2022 11:00 pm   





Marek
Guest

Fri Dec 30, 2022 1:09 am   





Marek
Guest

Fri Dec 30, 2022 1:18 am   





LordBluzg®🇵🇱
Guest

Fri Dec 30, 2022 11:13 am   





Marek
Guest

Fri Dec 30, 2022 5:27 pm   



On Tue, 27 Dec 2022 14:06:21 +0000, Cezar <cezar91_at_tlen.pl.invalid>
wrote:
Quote:
Co ciekawe KV6113 od której¶ wersji firmware pracuje bez KH6320 i
mozna je sparować z apk± praktycznie bez klikania. Prawdopodobnie

No faktycznie KV6113 działa bez KH6320 nawet z SIP (niepotrzebnie ten
ekran kupowałem).
Wszystko zadziałało, działa z Asteriskiem, dzwoni.
Jest tylko kurde jeden mankament: czemu pod przyci¶nięciem przycisku
stacja nie odtwarza jakiego¶ dziwięku, żeby user widział, że co¶ się
dzieje??? Dopóki nie zestawi się poł±czenie SIP z operatorem tel. (co
trwa kilka sekund) jest zupełna cisza, nie wiadomo czy przycisk
zareagował czy nie... Obejdę to jako¶ Asteriskiem odtwarzaj±c "zaraz
będzie rozmowa" czy co¶ w ten deseń.
Drugie pytanie do czego służy podawanie kilka numerów SIP na raz
przy konfiguracji przycisku?
Oczywi¶cie instrukcja kompletnie nie tłumaczy do czego s± te funkcje.
W instrukcji jest jak klikać po interfejsie konfiguracyjnym ale nie
tłumaczy do czego służ± dane opcje...

--
Marek

Marek
Guest

Fri Dec 30, 2022 5:32 pm   





LordBluzg®🇵🇱
Guest

Fri Dec 30, 2022 6:42 pm   





Cezar
Guest

Fri Dec 30, 2022 8:43 pm   



On 30/12/2022 16:27, Marek wrote:
Quote:
On Tue, 27 Dec 2022 14:06:21 +0000, Cezar <cezar91_at_tlen.pl.invalid> wrote:
Co ciekawe  KV6113 od której¶ wersji firmware pracuje bez KH6320  i
mozna je sparować z apk± praktycznie bez klikania. Prawdopodobnie

No faktycznie KV6113 działa bez KH6320 nawet z SIP (niepotrzebnie ten
ekran kupowałem).
Wszystko zadziałało, działa z Asteriskiem, dzwoni.
Jest tylko kurde jeden mankament: czemu pod przyci¶nięciem przycisku
stacja nie odtwarza jakiego¶ dziwięku, żeby user widział, że co¶ się
dzieje??? Dopóki nie zestawi się poł±czenie SIP z operatorem tel. (co
trwa kilka sekund) jest zupełna cisza, nie wiadomo czy przycisk
zareagował czy nie... Obejdę to jako¶ Asteriskiem odtwarzaj±c "zaraz
będzie rozmowa" czy co¶ w ten deseń. Drugie pytanie do czego służy
podawanie kilka  numerów SIP na raz przy konfiguracji przycisku?
Oczywi¶cie instrukcja kompletnie nie tłumaczy do czego s± te funkcje. W
instrukcji jest jak klikać po interfejsie konfiguracyjnym ale nie
tłumaczy do czego służ± dane opcje...


Ja mam to poł±czone z t± stacj± wewnętrzna i zwrotna dzwonienia jest.
Mozliwe że jest to generowane wła¶nie przez ni±.

Spróbuj dodać flagę "r" W Dial() w Asterisku - możliwe że ta stacja
wła¶nie oczekuje na early media.

Ewentualnie możesz odebrać to poł±czenie w asterisku z Answer() a potem
dać Dial() z flag± "r".


c.

Cezar
Guest

Fri Dec 30, 2022 8:53 pm   





Marek
Guest

Fri Dec 30, 2022 8:55 pm   



On Fri, 30 Dec 2022 19:43:19 +0000, Cezar <cezar91_at_tlen.pl.invalid>
wrote:
Quote:
Spróbuj dodać flagę "r" W Dial() w Asterisku - możliwe że ta stacja
wła¶nie oczekuje na early media.

Dodałem Ringing jako pierwsze na stosie wywołań w jego kontek¶cie i
zadziałało jak oczekiwałem. Teraz od razu po przyci¶nięciu przycisku
jest sygnał wywołania gdy w tle robi się Dial(..). Super, że to
wspiera SIP, nieskończenie wiele możliwo¶ci. Ciekawe jak ze
stabilno¶ci±, bo po godzinie uptime'u znikn±ł obraz z podgl±du na
rtsp... Restart pomógł, mam nadzieję, że to jaki¶ przypadkowy glicz.

--
Marek

LordBluzg®🇵🇱
Guest

Fri Dec 30, 2022 9:44 pm   





Marek
Guest

Fri Dec 30, 2022 9:47 pm   



On Fri, 30 Dec 2022 19:53:55 +0000, Cezar <cezar91_at_tlen.pl.invalid>
wrote:
Quote:
Złodziej nie potrzebuje 6F22. Po odkręceniu czy też wyłamaniu tego
panelu masz zł±cza przekaĽnika, które wystarczy tylko zewrzeć.

A nie można wyzwalanie zrobić ze stacji wewnętrznej? Nie ma takiej
funkcji?

--
Marek

LordBluzg®🇵🇱
Guest

Fri Dec 30, 2022 9:52 pm   





Marek
Guest