RTV forum PL | NewsGroups PL

Muszę pochwalić InPost

NOWY TEMAT

elektroda NewsGroups Forum Index - Elektronika Polska - Muszę pochwalić InPost

Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5

Michal Jankowski
Guest

Tue Nov 05, 2019 5:41 pm   



W dniu 05.11.2019 o 10:58, Marek pisze:
Quote:
On Tue, 5 Nov 2019 10:07:47 +0100, Piotr Wyderski
peter.pan_at_neverland.mil> wrote:
1. VFD ma jedwbistą żywtność, jeśli nie musi świecić ciągle. Działa
dopóki próżnia mu się nie popsuje.

Nie wiem skąd ten wniosek. Wszystkie urządzenia jakie mam z vfd po kilku
latach stały się  nieczytelne (wypalone).


Khe? Zegary w kuchenkach gazowych po >20 latach ciągłego świecenia są
prawie nieodróżnialne od nowych.

MJ

Piotr Wyderski
Guest

Tue Nov 05, 2019 9:00 pm   



J.F. wrote:

Quote:
No ale po co ci trwale urzadzenie nieuzywane ?
Chcesz sie odhibernowac za 1000 lat i miec gotowe do uzytku ?

Dokładnie to jest moim celem. No i długie działanie, jak już wstanie.

Pozdrawiam, Piotr

Jarosław Sokołowski
Guest

Tue Nov 05, 2019 9:21 pm   



Pan J.F. napisał:

Quote:
Co do lamp ... cos mi chodzi po glowie, ze w Konstantynowie rotowali
lampy i uzyskiwali znacznie dluzsze czasy pracy, wiec odpoczynek
lampie sluzy ... ale chyba musi byc dluzszy niz 5 minut Smile

Przede wszystkim lampy tej wielkośi nie są pojedynczym elementem
jednorazowego użytku. Jeśli się nimi rotuje, to nie po to, by
sobie odpoczywały gdzieś cichutko w kąciku, tylko rozbiera je na
części, wymienia grzałki, czy co tam się zużywa, i składa ponownie
do kupy.

--
Jarek

jaNus
Guest

Tue Nov 05, 2019 9:25 pm   



W dniu 05.11.2019 o 10:11, Piotr Wyderski pisze:
Quote:
ale do normalności nigdy nie rościłem sobie pretensji. :-)

No bo co to jest "normalność"? Nie ma innej, dobrze udokumentowanej

definicji, niż ta oparta o "statystyczną większość".

Tak tedy "być normalnym", siłą rzeczy i faktów po prostu *musi* oznaczać
średniactwo...

--
Matematyka to księżniczka: jest taka... piękna!
Fizyka to prawdziwa potęga.
Logika to narzędzie cudowne, takie precyzyjne.
Ale wszystkie te wspaniałe nauki muszą słuchać *polityków*
Tedy patrz tym draniom na ręce!

Mateusz Viste
Guest

Tue Nov 05, 2019 9:44 pm   



2019-11-05 o 21:00 +0100, Piotr Wyderski napisał:
Quote:
No i długie działanie, jak już wstanie.

Marzyciel.

Mateusz

RoMan Mandziejewicz
Guest

Tue Nov 05, 2019 11:48 pm   



Hello Michal,

Tuesday, November 5, 2019, 5:41:18 PM, you wrote:

Quote:
1. VFD ma jedwbistą żywtność, jeśli nie musi świecić ciągle. Działa
dopóki próżnia mu się nie popsuje.
Nie wiem skąd ten wniosek. Wszystkie urządzenia jakie mam z vfd po kilku
latach stały się  nieczytelne (wypalone).
Khe? Zegary w kuchenkach gazowych po >20 latach ciągłego świecenia są
prawie nieodróżnialne od nowych.

Trochę się wypalają ale najbardziej przeszkadza zgromadzony na nich
kurz...


--
Best regards,
RoMan
Nowa strona: http://www.elektronika.squadack.com (w budowie!)

Queequeg
Guest

Wed Nov 06, 2019 12:12 am   



jaNus <piszcie.sobie.n_at_berdyczow.pl> wrote:

Quote:
No bo co to jest "normalność"? Nie ma innej, dobrze udokumentowanej
definicji, niż ta oparta o "statystyczną większość".

Pytanie czy używamy języka naukowego czy potocznego.

--
https://www.youtube.com/watch?v=9lSzL1DqQn0

Marek
Guest

Wed Nov 06, 2019 3:37 pm   



On Tue, 5 Nov 2019 17:41:18 +0100, Michal Jankowski
<michalj_at_fuw.edu.pl> wrote:
Quote:
Khe? Zegary w kuchenkach gazowych po >20 latach ciągłego świecenia

prawie nieodróżnialne od nowych.

Sprzęt AV Sony, po 10 latach nic już nie widać.

--
Marek

Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5

elektroda NewsGroups Forum Index - Elektronika Polska - Muszę pochwalić InPost

NOWY TEMAT

Regulamin - Zasady uzytkowania Polityka prywatnosci Kontakt RTV map News map