RTV forum PL | NewsGroups PL

Kody zrodlowe do ksiazki "Projektowanie systemow wbudowanych

NOWY TEMAT

elektroda NewsGroups Forum Index - Elektronika Polska - Kody zrodlowe do ksiazki "Projektowanie systemow wbudowanych

Marcin
Guest

Wed Oct 18, 2017 2:31 pm   



Cześć,

Mam od dawna książke Jacka Augustyna "Projektowanie systemów wbudowanych na przykladzie rodziny SAM7S z rdzeniem ARM7TDMI"

Kody źrodłowe były dostępne na sparrow-rt.com ale niestety ich nie zachowalem.

Szukajac informacji dowiedziałem się ze Autor niestety nagle zmarł w 2015 roku i pewnie dlatego domena sparrow-rt.com juz nie dziala.

Czy ktos moze ma gdzies zachomikowane źródla dysku i moglby udostępnic?
Chciałbym paru konstrukcj spróbowac na Cortex-M3 a za bardzo nie che mi sie przepisywać z papieru.

Pozdrawiam,
Marcin

JaNus
Guest

Wed Oct 18, 2017 2:31 pm   





Marcin
Guest

Wed Oct 18, 2017 11:18 pm   



To że OCR istnieje to ja wiem, nawet jest pare stron online które konwertują za free i nawet bez podawanie emaila.
Ze zdjęcia robionego na szybko telefonem i przepuszczonego przez taką stronę OCR niestety nic sensownego nie wyszlo - dość mały i "cienki" font. Może jakbym poprobował lepszego swiatała, jakąś szybę polożyc żeby kartki płaskie były...za dużo zachodu.

Walczenie z instalowaniem programów, do których nie mam licencji zabierze więcej, niż przepisanie interesujących mnie 2 czy 3 listingów.

Marcin

elektroda NewsGroups Forum Index - Elektronika Polska - Kody zrodlowe do ksiazki "Projektowanie systemow wbudowanych

NOWY TEMAT

Regulamin - Zasady uzytkowania Polityka prywatnosci Kontakt RTV map News map