RTV forum PL | NewsGroups PL

Gmailowcy s± na cenzurowanym

NOWY TEMAT

elektroda NewsGroups Forum Index - Elektronika Polska - Gmailowcy s± na cenzurowanym

Goto page Previous  1, 2, 3

io
Guest

Mon Nov 06, 2023 8:38 pm   



W dniu 06.11.2023 o 14:04, Arnold Ziffel pisze:
Quote:
io <io@op.pl.invalid> wrote:

Jak pandemia nastała to zabronili używać maseczek, jak tydzień póĽniej
wprowadzono obowi±zek to oczywi¶cie nakazali.

Czemu zabronili?


Czy to ważne? Twierdzili, że nie można bo nie maj± umowy na utylizację
odpadów medycznych. A na zwykłe chusteczki mieli bo to nie odpady.

J.F
Guest

Mon Nov 06, 2023 9:31 pm   



On Fri, 3 Nov 2023 23:16:11 -0000 (UTC), Arnold Ziffel wrote:
Quote:
J.F <jfox_xnospamx@poczta.onet.pl> wrote:
W Anglii tak? A podobno tam wszyscy olewaj± ... :-)

U nas też niby takie BHP, a jak klima zsikała się na posadzkę i
powiedziałem, że ¶mierdzi tak, że wytrzymać się nie da, to kazali
poczekać, aż się wywietrzy i przestanie ¶mierdzieć.

BHP.

No ale jak sie tego typa słucha
https://www.youtube.com/watch?v=Epd6efaI-k0

to jakas dziwna ta dbałosc w Anglii.

Quote:
Ale taki fotel, to poważne zagrożenie - peknie kółko, wywrócisz sie,
i nie wiadomo jakie szkody sie zrobi±. Mozesz głow± w cos przywalic,
mozesz kogos przewrócic, mozesz cos przewrócic - szkodliwego.
A nawet jak tylko monitor zrzucisz z biurka ... co drozsze? :-)

To i bez fotela można, jak kto¶ jest gapa.

No ale z fotelem to raż±ce zaniedbanie pracodawcy ...

Quote:
Pracownik sie zatruł własn± kanapk± przyniesion± z domu.
Ale w pracy. Smiertelnie.
A poniewaz posiłek/przerwa sniadaniowa jest częsci± pracy, wiec jest
to wypadek przy pracy.

Jak jest trup, to zawsze jest problem...

A tu widzisz - sprawa wyjasniona, a wypadek ci±gle "w pracy".

J.

J.F
Guest

Mon Nov 06, 2023 9:32 pm   



On Fri, 03 Nov 2023 19:20:21 GMT, PiteR wrote:
Quote:
in <news:101wf1v4tx48d.txzmlxjx7p30.dlg@40tude.net
user J.F pisze tak:
To teraz przeczytaj to
https://www.rp.pl/prawo-pracy/art38667971-zatrul-sie-smiertelnie-ka
napkami-z-domu-sn-to-wypadek-przy-pracy

Pracownik sie zatruł własn± kanapk± przyniesion± z domu.
Ale w pracy. Smiertelnie.
A poniewaz posiłek/przerwa sniadaniowa jest częsci± pracy, wiec
jest to wypadek przy pracy.

Rodzinie sie opłaca wypadek przy pracy, pracodawcy odwrotnie.

I to gdzie - w RP 3.1

Kontrole kanapek wprowadzic czy co?

kaskadera co próbuje ;)

jad kiełbasiany?

Pewnie tak, bo co by innego.

No ale kanapka pracownika, a szkoda pracodawcy ...

J.

LordBluzg®🇵🇱
Guest

Mon Nov 06, 2023 10:11 pm   





1634Racine
Guest

Wed Nov 08, 2023 2:00 am   



Arnold Ziffel w
news:f0db6657-9711-4fcd-b584-823eb241510d@hooterville.invalid
Quote:
1634Racine <mnjfmr@j.cbqebml> wrote:
w zasadzie nie ma... Ale takie pierdoly wpadaja --> Message-ID:
8ffa238d-19ab-4caf-9b0f-3c91da8be077n@googlegroups.com
Tak... tym syfem też trzeba będzie w końcu się zaj±ć.

i tym tez
(ciekawe jak. skoro jak dotad wpada bez problemu)

Message-ID: <efea0e0b-0e62-489d-8f19-616cbbf96945n@googlegroups.com>
Message-ID: <7f94f264-00cf-451f-aa77-25e8e28c8633n@googlegroups.com>
Message-ID: <dfffeb67-6504-4ef3-bd9b-968e3f356ccen@googlegroups.com>
Message-ID: <9bd2dc65-7a23-464d-9bb6-7389f2098b98n@googlegroups.com>
Message-ID: <71eb0617-e2d0-43a7-ab54-0ec95622486fn@googlegroups.com>
Message-ID: <13734853-9114-4102-8d5d-41f82acb7b7en@googlegroups.com>
Message-ID: <98adb466-10a2-4fa7-8f5b-11fcb4787705n@googlegroups.com>

LordBluzg®🇵🇱
Guest

Wed Nov 08, 2023 2:04 am   





Goto page Previous  1, 2, 3

elektroda NewsGroups Forum Index - Elektronika Polska - Gmailowcy s± na cenzurowanym

NOWY TEMAT

Regulamin - Zasady uzytkowania Polityka prywatnosci Kontakt RTV map News map