RTV forum PL | NewsGroups PL

Żegnaj Google witaj chmurka :)

NOWY TEMAT

elektroda NewsGroups Forum Index - Elektronika Polska - Żegnaj Google witaj chmurka :)

marekm
Guest

Sat Dec 23, 2023 6:02 am   



Czy widać mój post? Na chmurka.test niby widać ale na p.m.e swojej
odpowiedzi w wątku nie widzę, a tego ustawienia Thunderbird-a "jsmodule"
które trzeba zmienić też nie mogę znaleźć (być może nie dotyczy
aktualnej wersji).

Arnold Ziffel
Guest

Sat Dec 23, 2023 6:43 am   



marekm <marekm72@gmail.com> wrote:

Quote:
Czy widać mój post? Na chmurka.test niby widać ale na p.m.e swojej
odpowiedzi w wątku nie widzę, a tego ustawienia Thunderbird-a "jsmodule"
które trzeba zmienić też nie mogę znaleźć (być może nie dotyczy
aktualnej wersji).

Widać :)

Ważne żeby włączyć opcję "serwer wymaga uwierzytelnienia".

--
Do rodziny Masztalskich przyjechała teściowa. Stęskniony za babcią Jasio próbuje usiąść na kolanach.
- Jasiu usiądź obok mnie na krzesełku.
- Dlaczego?
- Bolą mnie nogi. Musiałam z dworca iść na piechotę.
- Na piechotę? Przecież tato powiedział, że babcię diabli przynieśli.

Janusz
Guest

Sat Dec 23, 2023 10:16 am   



W dniu 23.12.2023 o 05:43, Arnold Ziffel pisze:
Quote:
marekm <marekm72@gmail.com> wrote:

Czy widać mój post? Na chmurka.test niby widać ale na p.m.e swojej
odpowiedzi w wątku nie widzę, a tego ustawienia Thunderbird-a "jsmodule"
które trzeba zmienić też nie mogę znaleźć (być może nie dotyczy
aktualnej wersji).

Widać :)

Ważne żeby włączyć opcję "serwer wymaga uwierzytelnienia".

Opcja się nazywa

"Zawsze żądaj uwierzytelniania podczas łączenia z tym serwerem"

--
Janusz

nadir
Guest

Sat Dec 23, 2023 3:15 pm   



W dniu 23.12.2023 o 05:02, marekm pisze:
Quote:
Czy widać mój post?

Nie widać.
Very Happy

stary grzyb
Guest

Sun Dec 24, 2023 12:07 am   



Quote:
Ważne żeby włączyć opcję "serwer wymaga uwierzytelnienia".

Opcja się nazywa
"Zawsze żądaj uwierzytelniania podczas łączenia z tym serwerem"


Mam ją WYŁĄCZONĄ i wszystko działa (Thunderbird v.115.6.0 (64 bity)).

Arnold Ziffel
Guest

Sun Dec 24, 2023 2:23 pm   



Janusz <janusz_k@o2.pl> wrote:

Quote:
Opcja się nazywa
"Zawsze żądaj uwierzytelniania podczas łączenia z tym serwerem"

Ok, dzięki. Pisałem z pamięci.

Mam zapisane, żeby dodać info na stronę (zrobię też jakiegoś screena, mam
Thunderbirda tylko go nie używam), bo obecne jest w zasadzie nieaktualne.

--
Słonia obleciały komary. On chcąc się uwolnić wlazł do rzeki. Wszystkie
komary poleciały do góry, poza jednym.
Nagle słychać z góry glos (do komara ) : " Edek utop sk...syna!".

Arnold Ziffel
Guest

Sun Dec 24, 2023 2:23 pm   



stary grzyb <starygrzyb@onet.pl> wrote:

Quote:
Opcja się nazywa
"Zawsze żądaj uwierzytelniania podczas łączenia z tym serwerem"

Mam ją WYŁĄCZONĄ i wszystko działa (Thunderbird v.115.6.0 (64 bity)).

Podobno bywają problemy, nie wiem od czego to zależy (od której wersji,
czy też od jakichś innych ustawień).

--
Obok drzewa stoi słoń. Na wysokiej gałęzi siedzą sobie dwie mrówki i
nabijają się ze słonia:
- Haa! Ty głupi pojebie z wielkimi uszami! Gruby debilu!... itp.
Słoń się wkurzył, tupnął noga i mrówki spadły; jedna na ziemie a druga
na kark słonia. Ta na ziemi krzyczy do drugiej:
- Uduś ch*ja! Uduś!

Janusz
Guest

Sun Dec 24, 2023 3:27 pm   



W dniu 23.12.2023 o 23:07, stary grzyb pisze:
Quote:
Ważne żeby włączyć opcję "serwer wymaga uwierzytelnienia".

Opcja się nazywa
"Zawsze żądaj uwierzytelniania podczas łączenia z tym serwerem"


Mam ją WYŁĄCZONĄ i wszystko działa (Thunderbird v.115.6.0 (64 bity)).
A u mnie się kończyło wysłaniem posta w nicość, musiałem od razu

powtórzyć dopiero wtedy odbierał serwer, czyli TB się rozłączał i
dlatego tak się działo, z tą opcją wysyła od razu albo czasami krzyknie
że serwer niedostępny ale mam komunikat i wiem że nie dotarło i muszę
powtórzyć. Używam TB pod ubuntu 21 lts a tb 115.5.0 64bity.

--
Janusz

elektroda NewsGroups Forum Index - Elektronika Polska - Żegnaj Google witaj chmurka :)

NOWY TEMAT

Regulamin - Zasady uzytkowania Polityka prywatnosci Kontakt RTV map News map