RTV forum PL | NewsGroups PL

Dokadany dekoder DVB-T2

NOWY TEMAT

elektroda NewsGroups Forum Index - Elektronika Polska - Dokadany dekoder DVB-T2

Goto page Previous  1, 2

KrzysiekSX
Guest

Tue May 24, 2022 10:08 am   



W dniu 2022.05.24 o10:39, 󶼿 pisze:
Quote:
Jak kto ma kineskopowca klasy premium, to szkoda wyrzuca, a latajc pik
wida lepiej, ni na LCD.


-----
a po co komu SCART?

Bo np scart jest wkadany z boku tv, a hdmi od tyu i trzeba odsun tv od

ciany przy hdmi (a ktowe hdmi jest drosze od caego dekodera tv). Mona te
prosto podpi do magnetowidu Smile lub rzutnika lub innego analogowego ustrojstwa
kablem z 10z a nie dekoderem hdmi->rca. Mona rwnie przez scart pomin HDCP
(aczkolwiek nigdy nie spotkaem si z objawieniem si HDCP w realnym wiecie,
nawet nie wiem czy takie co naprawd istnieje). Albo moe kto ma pooone
rynienki z kablami pod tynkiem i nie chce domu pru eby wymieni scart na hdmi.
pozdrawiam KS

LordBluzg®🇵🇱
Guest

Tue May 24, 2022 10:16 am   





J.F
Guest

Tue May 24, 2022 10:47 am   



On Tue, 24 May 2022 12:16:32 +0200, LordBluzg® wrote:
Quote:
W dniu 24.05.2022 o 12:08, KrzysiekSX pisze:
W dniu 2022.05.24 o 10:39, ąćęłńóśźż pisze:
Jak ktoś ma kineskopowca klasy premium, to szkoda wyrzucać, a latającą
piłkę widać lepiej, niż na LCD.
-----
a po co komu SCART?

Bo np scart jest wkładany z boku tv, a hdmi od tyłu i trzeba odsunąć tv
od ściany przy hdmi (a kątowe hdmi jest droższe od całego dekodera tv).
Można też prosto podpiąć do magnetowidu Smile lub rzutnika lub innego
analogowego ustrojstwa kablem z 10zł a nie dekoderem hdmi->rca. Można
również przez scart pominąć HDCP (aczkolwiek nigdy nie spotkałem się z
objawieniem się HDCP w realnym świecie, nawet nie wiem czy takie coś
naprawdę istnieje). Albo może ktoś ma położone rynienki z kablami pod
tynkiem i nie chce domu pruć żeby wymienić scart na hdmi.
pozdrawiam KS

To ludziny jeszczy ogladajo Full HD przez scart albo na kineskopowcu?

Ja ogladam na kineskopie.
Sie nie chce popsuc ... a nie, przepraszam, raz sie popsul.
Kupienie nowego TV w sobotę rano okazalo sie niemożliwe/nieoplacalne,
wiec po poludniu naprawilem stary :-)

Quote:
Przecież to masakra jakaś. Subtitlesy są całkowicie nieczytelne a
wszystkie ludzie w tłumach maja taką samą twarz Very Happy

Subtitlesow nie czytam, a ludzi w tlumach nie ogladam.

Swoja droga - kiedys ogladalem u znajomych plaski TV ... i jakosc byla
fatalna. TV raczej niewinny ... winne byly chyba oszczednosci u
reporterow terenowych, bo to 1.11 byl i dominowaly wiadomosci z
cmentarzy.

J.

LordBluzg®🇵🇱
Guest

Tue May 24, 2022 11:01 am   





J.F
Guest

Tue May 24, 2022 11:25 am   



On Tue, 24 May 2022 13:01:24 +0200, LordBluzg® wrote:
Quote:
W dniu 24.05.2022 o 12:47, J.F pisze:
Jak ktoś ma kineskopowca klasy premium, to szkoda wyrzucać, a latającą
piłkę widać lepiej, niż na LCD.
-----
a po co komu SCART?

[...]
To ludziny jeszczy ogladajo Full HD przez scart albo na kineskopowcu?

Ja ogladam na kineskopie.
Sie nie chce popsuc ... a nie, przepraszam, raz sie popsul.
Kupienie nowego TV w sobotę rano okazalo sie niemożliwe/nieoplacalne,
wiec po poludniu naprawilem stary :-)

Przecież to masakra jakaś. Subtitlesy są całkowicie nieczytelne a
wszystkie ludzie w tłumach maja taką samą twarz :D

Subtitlesow nie czytam, a ludzi w tlumach nie ogladam.

Swoja droga - kiedys ogladalem u znajomych plaski TV ... i jakosc byla
fatalna. TV raczej niewinny ... winne byly chyba oszczednosci u
reporterow terenowych, bo to 1.11 byl i dominowaly wiadomosci z
cmentarzy.

Zapomniałem, że jesteś krutkowidzem Very Happy 3m od TV bez korekcji oczu,
widzisz bure plamy i nie przeszkadza Very Happy

mam okulary, i moge widziec wyraznie Smile
A moge tez zdjac i TV bardziej sluchac niz oglądac.

Tak czy inaczej - w tej TV "nic nie ma", "same powtorki" - wiec nie
musze uważnie oglądac,
a subtitles ... masz na mysli "paski TVP" ? :-)


J.

LordBluzg®🇵🇱
Guest

Tue May 24, 2022 12:05 pm   





KrzysiekSX
Guest

Tue May 24, 2022 12:52 pm   





ąćęłńóśźż
Guest

Tue May 24, 2022 7:24 pm   



Podnieca Ci to?
A kto nadaje w 100 Hz?

-----
> nie ma 100Hz.

Goto page Previous  1, 2

elektroda NewsGroups Forum Index - Elektronika Polska - Dokadany dekoder DVB-T2

NOWY TEMAT

Regulamin - Zasady uzytkowania Polityka prywatnosci Kontakt RTV map News map