RTV forum PL | NewsGroups PL

do zrobienia

NOWY TEMAT

elektroda NewsGroups Forum Index - Elektronika Polska - do zrobienia

Goto page 1, 2  Next

Slawek
Guest

Fri Mar 20, 2020 9:53 am   



G這wica do minusa fi13 , g這wica , obiektyw u mnie.
G這wica na wprost fi8 do hd100 minus do patyczk闚 (tzeba wklei lusterka)
Z urz康ze targowych g這wica do UV gotowa ,ㄆkasz ma zrobi testy termiczne

Robert Wakowski
Guest

Fri Mar 20, 2020 9:59 am   



W dniu 2020-03-20 o09:53, Slawek pisze:
Quote:
G這wica do minusa fi13 , g這wica , obiektyw u mnie.
G這wica na wprost fi8 do hd100 minus do patyczk闚 (tzeba wklei lusterka)
Z urz康ze targowych g這wica do UV gotowa ,ㄆkasz ma zrobi testy termiczne

A targi si jeszcze gdzie odbywaj? :-)

Robert

Cezar
Guest

Fri Mar 20, 2020 10:00 am   



On 20/03/2020 08:53, Slawek wrote:
Quote:
G這wica do minusa fi13 , g這wica , obiektyw u mnie.
G這wica na wprost fi8 do hd100 minus do patyczk闚 (tzeba wklei lusterka)
Z urz康ze targowych g這wica do UV gotowa ,ㄆkasz ma zrobi testy termiczne

Pewnie mia這 i嗆 na priv ale moze rozszyfrujesz to przynajmniej bedziemy
wiedzieli o co chodzi :-)

c.

sundayman
Guest

Fri Mar 20, 2020 11:40 am   



W dniu 2020-03-20 o10:00, Cezar pisze:
Quote:
On 20/03/2020 08:53, Slawek wrote:
G這wica do minusa fi13 , g這wica , obiektyw u mnie.
G這wica na wprost fi8 do hd100 minus do patyczk闚 (tzeba wklei lusterka)
Z urz康ze targowych g這wica do UV gotowa ,ㄆkasz ma zrobi testy
termiczne

Pewnie mia這 i嗆 na priv ale moze rozszyfrujesz to przynajmniej bedziemy
wiedzieli o co chodzi :-)

c.


Mnie to wygl康a na system naprowadzania pocisku rakietowego.

Mirek
Guest

Fri Mar 20, 2020 8:06 pm   



On 20.03.2020 11:40, sundayman wrote:

Quote:
Mnie to wygl康a na system naprowadzania pocisku rakietowego.


Pocisk kierowany na UV?
Chyba 豉two b璠zie zrobi silniki nie emituj帷e UV, skoro tajemnica ju
wyp造n窸a ;)

--
Mirek.

Jarosaw Sokoowski
Guest

Fri Mar 20, 2020 8:30 pm   



Pan Mirek napisa:

Quote:
Mnie to wygl康a na system naprowadzania pocisku rakietowego.

Pocisk kierowany na UV?
Chyba 豉two b璠zie zrobi silniki nie emituj帷e UV, skoro
tajemnica ju wyp造n窸a Wink

Je郵i kto jest z bran篡, od dawna o tym wie. UV s這neczne,
nawet przy zachmurzeniu, daje w miar ostry cie. Dlatego
pociski manewruj帷e posi趾uj si w豉snym cieniem rzucanym
przez s這鎍e. Kiedy do tego by造 czw鏎dzielne fotodiody na
w璕liku krzemu, teraz technika penie posz豉 do przodu (ale
ile mo積a przy tym UV siedzie).

Jarek

PS:
Silniki chyba nie emituj UV, bo sk康?

--
A ja na to -- Kreml w niebo 郵e rakiety
Bez wysi趾u wielkich rzek zawraca bieg
畝l mi ciebie lecz niestety
R闚nie trudny kunszt baletu
Najlepiej posiad on na planecie tej

Jarosaw Sokoowski
Guest

Fri Mar 20, 2020 8:31 pm   



Pan Mirek napisa:

Quote:
Mnie to wygl康a na system naprowadzania pocisku rakietowego.

Pocisk kierowany na UV?
Chyba 豉two b璠zie zrobi silniki nie emituj帷e UV, skoro
tajemnica ju wyp造n窸a Wink

Je郵i kto jest z bran篡, od dawna o tym wie. UV s這neczne,
nawet przy zachmurzeniu, daje w miar ostry cie. Dlatego
pociski manewruj帷e posi趾uj si w豉snym cieniem rzucanym
przez s這鎍e. Kiedy do tego by造 czw鏎dzielne fotodiody na
w璕liku krzemu, teraz technika pewnie posz豉 do przodu (ale
ile mo積a przy tym UV siedzie).

Jarek

PS:
Silniki chyba nie emituj UV, bo sk康?

--
A ja na to -- Kreml w niebo 郵e rakiety
Bez wysi趾u wielkich rzek zawraca bieg
畝l mi ciebie lecz niestety
R闚nie trudny kunszt baletu
Najlepiej posiad on na planecie tej

Mirek
Guest

Fri Mar 20, 2020 9:04 pm   



On 20.03.2020 20:31, Jaros豉w Soko這wski wrote:

Quote:
pociski manewruj帷e posi趾uj si w豉snym cieniem rzucanym
przez s這鎍e.

M鏬豚y przybli篡?
Mog sobie ewentualnie wyobrazi, 瞠 lec帷 w d馧, je郵i ju widz sw鎩
cie... to bum;)

Quote:
PS:
Silniki chyba nie emituj UV, bo sk康?


To mi si pop.. 瞠 s wykrywacze p這mienia na podstawie UV - do cel闚 p.po?

--
Mirek.

Jarosaw Sokoowski
Guest

Fri Mar 20, 2020 9:21 pm   



Pan Mirek napisa:

Quote:
pociski manewruj帷e posi趾uj si w豉snym cieniem rzucanym przez s這鎍e.

M鏬豚y przybli篡?
Mog sobie ewentualnie wyobrazi, 瞠 lec帷 w d馧, je郵i ju widz sw鎩
cie... to bum;)

W miar mo磧iwo軼i. Obserwacja w豉snego cienia pomaga w decyzji, czy zrobi
"pull up" czy "pull down". A o to w tym manewrowaniu chodzi.

Jarek

--
Smia這, zmie軼isz si.

sundayman
Guest

Sat Mar 21, 2020 3:41 am   



Quote:
Mnie to wygl康a na system naprowadzania pocisku rakietowego.

Niniejszym o鈍iadczam, 瞠 powy窺zy wpis zosta wykonany przez osob,
kt鏎a w豉ma豉 si na moje konto bez mojej wiedzy i akceptacji.
Oczywi軼ie nic nie wiem o 瘸dnych pociskach, rakietach ani 瘸dnej innej
technologi wojskowej tym bardziej, 瞠 mnie to w og鏊e nigdy nie
interesowa這, nie interesuje i nie b璠zie interesowa.

Zenek Kapelinder
Guest

Sat Mar 21, 2020 5:10 am   



Rosyjski minister spraw zagranicznych powiedzia kiedy 瞠 nigdy nie wierzy w niezdementowane informacje.

J.F.
Guest

Sat Mar 21, 2020 9:50 am   



Dnia Fri, 20 Mar 2020 21:21:51 +0100, Jaros豉w Soko這wski napisa(a):
Quote:
Pan Mirek napisa:
pociski manewruj帷e posi趾uj si w豉snym cieniem rzucanym przez s這鎍e.

M鏬豚y przybli篡?
Mog sobie ewentualnie wyobrazi, 瞠 lec帷 w d馧, je郵i ju widz sw鎩
cie... to bum;)

W miar mo磧iwo軼i. Obserwacja w豉snego cienia pomaga w decyzji, czy zrobi
"pull up" czy "pull down". A o to w tym manewrowaniu chodzi.

Biorac pod uwage przecietna pogode u nas, rodzaj terenu, czy np
godziny nocne ... to raczej kiepski pomysl.

J.

Mirek
Guest

Sat Mar 21, 2020 1:41 pm   



On 20.03.2020 21:21, Jaros豉w Soko這wski wrote:

Quote:
W miar mo磧iwo軼i. Obserwacja w豉snego cienia pomaga w decyzji, czy zrobi
"pull up" czy "pull down". A o to w tym manewrowaniu chodzi.


Ale fotodiod czw鏎dzieln? To musia豚y jaki uk豉d nad捫ny by, plus
za這瞠nie, 瞠 lecimy nad pustyni...

Cho w sumie... je郵i drug stron 郵edzimy S這鎍e, to cie jest
dok豉dnie po przeciwnej, a wysoko嗆 nad terenem to mamy z grubsza z jego
rozmiar闚 k徠owych - dobrze kombinuj?
No ale rozmiary k徠owe to raczej matryc tutaj widz.

--
Mirek.

Cezary Grdys
Guest

Sat Mar 21, 2020 6:07 pm   



W dniu 20.03.2020 o20:31, Jaros豉w Soko這wski pisze:
Quote:
Je郵i kto jest z bran篡, od dawna o tym wie. UV s這neczne,
nawet przy zachmurzeniu, daje w miar ostry cie. Dlatego
pociski manewruj帷e posi趾uj si w豉snym cieniem rzucanym
przez s這鎍e.

A w nocy?

--
Cezary Gr康ys
czarekgr_at_wa.onet.pl

Jarosaw Sokoowski
Guest

Sat Mar 21, 2020 9:34 pm   



Pan Cezary Gr康ys napisa:

Quote:
Je郵i kto jest z bran篡, od dawna o tym wie. UV s這neczne,
nawet przy zachmurzeniu, daje w miar ostry cie. Dlatego
pociski manewruj帷e posi趾uj si w豉snym cieniem rzucanym
przez s這鎍e.

A w nocy?

Zapewne posi趾uj si czym innym.

--
Jarek

Goto page 1, 2  Next

elektroda NewsGroups Forum Index - Elektronika Polska - do zrobienia

NOWY TEMAT

Regulamin - Zasady uzytkowania Polityka prywatnosci Kontakt RTV map News map