RTV forum PL | NewsGroups PL

Czy są "łączówki" famale-famale do kabQ1|BX 7

NOWY TEMAT

elektroda NewsGroups Forum Index - Elektronika Polska - Czy są "łączówki" famale-famale do kabQ1|BX 7

JaNus
Guest

Thu Dec 20, 2018 10:47 pm   



- oczywicie mog kupi nowy, duszy kabel, ale mam w szufladzie
kilka kabli HDMI, ktre s za krtkie. Czy bywaj takie przejciwki,
pozwalajce dwa kable HDMI (z kocwkami mskimi) poczy w jeden,
powikszajc ich dugo? Zerknem na Allegro, i nie widz.


--
Nie interesujesz si polityk? To lekkomylne chowanie gowy w piasek!
Wszak polityka interesuje si tob i tak, a rzdzcy te si interesuj,
gwnie zawartoci twojego portfela. Dlatego zachowaj czujno!

Włodzimierz Wojtiuk
Guest

Thu Dec 20, 2018 10:51 pm   



On 2018-12-20 22:47, JaNus wrote:
Quote:
- oczywicie mog kupi nowy, duszy kabel, ale mam w szufladzie
kilka kabli HDMI, ktre s za krtkie. Czy bywaj takie przejciwki,
pozwalajce dwa kable HDMI (z kocwkami mskimi) poczy w jeden,
powikszajc ich dugo? Zerknem na Allegro, i nie widz.


Zerknem na DX Smile

https://www.dx.com/p/micro-hdmi-female-to-female-converting-adapter-black-2028160

Wodek

sirapacz
Guest

Thu Dec 20, 2018 11:41 pm   



W dniu 2018-12-20 o23:00, Zenek Kapelinder pisze:
Quote:
A po co gdzies zagladac jak sa w kazdym malym sklepie z elektronicznym gownem.

tudzie allegro na kilogramy


JaNus
Guest

Thu Dec 20, 2018 11:58 pm   



W dniu 2018-12-20 o 23:00, Zenek Kapelinder pisze:
Quote:
A po co gdzies zagladac jak sa w kazdym malym sklepie z
elektronicznym gownem.

Jak ecie zapewnili mnie, e "s", i podpowiedzieli za czym szpera, to

i na Allegro znalazem (niespodziewanie), za 4,99 zeta.

Dziki!

--
Nie interesujesz si polityk? To lekkomylne chowanie gowy w piasek!
Wszak polityka interesuje si tob i tak, a rzdzcy te si interesuj,
gwnie zawartoci twojego portfela. Dlatego zachowaj czujno!

Zenek Kapelinder
Guest

Fri Dec 21, 2018 12:00 am   



A po co gdzies zagladac jak sa w kazdym malym sklepie z elektronicznym gownem.

elektroda NewsGroups Forum Index - Elektronika Polska - Czy są "łączówki" famale-famale do kabQ1|BX 7

NOWY TEMAT

Regulamin - Zasady uzytkowania Polityka prywatnosci Kontakt RTV map News map