RTV forum PL | NewsGroups PL

Ma造 offtop, kryptowaluty

NOWY TEMAT

elektroda.net NewsGroups Forum Index - Elektronika Polska - Ma造 offtop, kryptowaluty

Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

PiteR
Guest

Wed Feb 07, 2018 8:28 pm   



J.F. pisze tak:

Quote:
Czyli co, umowa na tone ziemniakow, tone miesa, pol samochodu i
20m kw mieszkania w/g cen srednich publikowanych przez ministra ?

Bo chyba nie w CHF ?

mo瞠 by w euro :)

--
Piotrek

Let me see your war face.

J.F.
Guest

Wed Feb 07, 2018 9:05 pm   



U篡tkownik "PiteR" napisa w wiadomo軼i grup
dyskusyjnych:XnsA882C626057B0PanElektronik_at_localhost.net...
J.F. pisze tak:
Quote:
Czyli co, umowa na tone ziemniakow, tone miesa, pol samochodu i
20m kw mieszkania w/g cen srednich publikowanych przez ministra ?
Bo chyba nie w CHF ?

mo瞠 by w euro Smile

A jak euro poleci na pysk, albo odwrotnie - poszybuje w gore ?

J.

J.F.
Guest

Wed Feb 07, 2018 9:11 pm   



U篡tkownik "Piotr Ga趾a" napisa w wiadomo軼i grup
dyskusyjnych:p5f5le$957$1$PiotrGalka_at_news.chmurka.net...
W dniu 2018-02-07 o 15:09, Piotr Wyderski pisze:
Quote:
Piotr Ga趾a wrote:
Najpierw musia豚ym zrozumie na czym to polega. Dla mnie zrozumie
oznacza na poziomie pojedynczych bit闚.

A rozumiesz, jak dzia豉j celulozowe pieni康ze? Tzn. co one
reprezentuj itd. :-)

Nie, ale jakbym mia rozwa瘸 stworzenie w豉snych pieni璠zy
celulozowych to te bym uwa瘸, 瞠 najpierw musia豚ym zrozumie.

Albo jakbys mial zostac prezesem NBP :-)

J.

PiteR
Guest

Wed Feb 07, 2018 9:14 pm   



J.F. pisze tak:

Quote:
mo瞠 by w euro :)

A jak euro poleci na pysk, albo odwrotnie - poszybuje w gore ?

A jak z poleci na pysk?

--
Piotrek

Let me see your war face.

J.F.
Guest

Wed Feb 07, 2018 9:51 pm   



U篡tkownik "PiteR" napisa w wiadomo軼i grup
dyskusyjnych:XnsA882CDF5E9827PanElektronik_at_localhost.net...
J.F. pisze tak:
Quote:
mo瞠 by w euro :)

A jak euro poleci na pysk, albo odwrotnie - poszybuje w gore ?

A jak z poleci na pysk?

To znaczy, ze euro poszybuje w gore :-)

I kontrahent moze byc niezadowolony, ze cos, za co moglby zaplacic np
400 tys zl, musi zaplacic 100 tys euro ... bo w miedzyczasie 400 tys
zl zrobilo sie warte 20 tys euro :-)

J.

Wodzimierz Wojtiuk
Guest

Wed Feb 07, 2018 11:03 pm   



On 2018-02-07 13:41, J.F. wrote:
(ciap)
Quote:
Czyli co, umowa na tone ziemniakow, tone miesa, pol samochodu i 20m kw
mieszkania w/g cen srednich publikowanych przez ministra ?

To juz by這, no niekoniecznie dok豉dnie to, ale wyrzucenie pieni璠zy z

obiegu ca趾owicie
przed 1921 rokiem z ZSRR
niestety (gdyby twardo stali na swoim to na wsch鏚 od nas by造by
niezaludnione tereny)
musiano skapitulowa przed kapitalizmem (w szcz徠kowej ale dzia豉jacej
formie) bo nar鏚 by z g這du pad

Zenek Kapelinder
Guest

Thu Feb 08, 2018 12:26 am   



We wszystkich systemach gospodarczych byly i sa sposoby dymania frajerow w kakalko bez gumki. My mielismy socjalizm i potem zlodziejska prywatyzacje. Mielismy amber gold. Oni tam gdzies daleko maja bitcoina. Jak sie teraz zjebal z kursem to roznica w prawdziwych pieniadzach pomiedzy najwyzszym kursem a obecnym nie wyparowla tylko ktos ja przejal. Kryptowaluty to klasyczny przekret. Sporo lat trwalo przygotowanie do skoku na cudza kase. Przy okazji niewiele na poczatku kosztowalo. Potem poszlo samo i wystarczylo stworzyc moment do zarobienia czyli przejecia pieniedzy szarej masy. Dobry byl tekst na onanecie ze byla kradziez kryptowalut. Jakas ogromna kwote podali. Ktos uradl cos czego nie ma i zamienil na prawdziwa kase. Mam fajne dzialki na Wenus. Chce ktos kupic?

Ilona
Guest

Thu Feb 08, 2018 1:45 am   



On 2018-02-07 16:23, Piotr Ga趾a wrote:
Quote:
W dniu 2018-02-07 o15:09, Piotr Wyderski pisze:
Piotr Ga趾a wrote:

Najpierw musia豚ym zrozumie na czym to polega. Dla mnie zrozumie
oznacza na poziomie pojedynczych bit闚.

A rozumiesz, jak dzia豉j celulozowe pieni康ze? Tzn. co one
reprezentuj itd. :-)


Nie, ale jakbym mia rozwa瘸 stworzenie w豉snych pieni璠zy celulozowych
to te bym uwa瘸, 瞠 najpierw musia豚ym zrozumie.


W zasadzie, to dosc proste.
https://www.michaeljournal.org/wyspa.htm


--

Ilona
Guest

Thu Feb 08, 2018 1:56 am   



On 2018-02-07 21:51, J.F. wrote:
Quote:
U篡tkownik "PiteR" napisa w wiadomo軼i grup
dyskusyjnych:XnsA882CDF5E9827PanElektronik_at_localhost.net...
J.F. pisze tak:
mo瞠 by w euro :)

A jak euro poleci na pysk, albo odwrotnie - poszybuje w gore ?

A jak z poleci na pysk?

To znaczy, ze euro poszybuje w gore :-)

I kontrahent moze byc niezadowolony, ze cos, za co moglby zaplacic np
400 tys zl, musi zaplacic 100 tys euro ... bo w miedzyczasie 400 tys zl
zrobilo sie warte 20 tys euro :-)


Z tego powodu, dlugoterminowe umowy spoleczne, zwykle, oparte sa o
'kryterium uliczne'.
*(i nie chodzi tu o kolarstwo szosowe).

--

Zenek Kapelinder
Guest

Thu Feb 08, 2018 5:15 am   



Ciekawe ile osob bylo na tyle dociekliwych zeby sprawdzic kto stoi za tekstem. I ciekawostka. Stoi za nim instytucja ktora nigdy uczciwie niczego nie wypracowala i dwa tysiace lat zyje z lupienia biednych.

Ilona
Guest

Fri Feb 09, 2018 1:02 am   



On 2018-02-08 04:15, Zenek Kapelinder wrote:
Quote:
Ciekawe ile osob bylo na tyle dociekliwych zeby sprawdzic kto stoi za tekstem. I ciekawostka. Stoi za nim instytucja ktora nigdy uczciwie niczego nie wypracowala i dwa tysiace lat zyje z lupienia biednych.


Jak to nic nie wypracowala?
A filozofia chrzescijanska?
To fundament kultury europejskiej, na ktorym wyrosla nasza cywilizacja.
Bez niej, nie bylo by dzis ani Internetu, ani zlamanego bitcoina.

--

Zenek Kapelinder
Guest

Fri Feb 09, 2018 2:43 am   



W sumie bitcoina mozna podciagnac pod walute Bog zaplac. Masz racje ze to ta instytucja jako pierwsza wymyslila wirtualny pieniadz i odroczony termin platnosci. Na dodatek na prawo i lewo kupowala za niego materialne dobra.

Adam Wysocki
Guest

Fri Feb 09, 2018 11:32 am   



Marek <fake_at_fakeemail.com> wrote:

Quote:
Czas od wys豉nia z mojego portfela do odebrania i potwierdzenia w
portfelu docelowym.

Ale to zaleta, wynika z pewnych operacji koniecznych by m.in. nie by這
problemu podw鎩nego wydatkowania.

Wiem z czego wynika... ale taki np. litecoin ma czas potwierdzenia na
poziomie 2.5 minuty, a bitcoin 10 minut.

--
[ Email: a_at_b a=grp b=chmurka.net ]
[ Web: http://www.chmurka.net/ ]

Uzytkownik
Guest

Fri Feb 09, 2018 11:06 pm   



W dniu 2018-02-09 o01:02, Ilona pisze:
Quote:
On 2018-02-08 04:15, Zenek Kapelinder wrote:
Ciekawe ile osob bylo na tyle dociekliwych zeby sprawdzic kto stoi za
tekstem. I ciekawostka. Stoi za nim instytucja ktora nigdy uczciwie
niczego nie wypracowala i dwa tysiace lat zyje z lupienia biednych.


Jak to nic nie wypracowala?
A filozofia chrzescijanska?
To fundament kultury europejskiej, na ktorym wyrosla nasza cywilizacja.
Bez niej, nie bylo by dzis ani Internetu, ani zlamanego bitcoina.

Raczej gdyby nie ta filozofia, kt鏎a pali豉 na stosach naukowc闚 i

wysy豉j帷a armie rzezimieszk闚 do wymordowania innowierc闚 to internet i
bitcoiny mog造by ju si pojawi u schy趾u 鈔edniowiecza.

Ilona
Guest

Sat Feb 10, 2018 4:51 am   



On 2018-02-09 23:06, Uzytkownik wrote:
Quote:
W dniu 2018-02-09 o01:02, Ilona pisze:
On 2018-02-08 04:15, Zenek Kapelinder wrote:
Ciekawe ile osob bylo na tyle dociekliwych zeby sprawdzic kto stoi za
tekstem. I ciekawostka. Stoi za nim instytucja ktora nigdy uczciwie
niczego nie wypracowala i dwa tysiace lat zyje z lupienia biednych.


Jak to nic nie wypracowala?
A filozofia chrzescijanska?
To fundament kultury europejskiej, na ktorym wyrosla nasza cywilizacja.
Bez niej, nie bylo by dzis ani Internetu, ani zlamanego bitcoina.

Raczej gdyby nie ta filozofia, kt鏎a pali豉 na stosach naukowc闚 i
wysy豉j帷a armie rzezimieszk闚 do wymordowania innowierc闚 to internet i
bitcoiny mog造by ju si pojawi u schy趾u 鈔edniowiecza.


A skad ta pewnosc, ze nie bylo by dokladnie odwrotnie i ze do dzis nie
byli bysmy w tym samym miejscu?

Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

elektroda.net NewsGroups Forum Index - Elektronika Polska - Ma造 offtop, kryptowaluty

NOWY TEMAT

RTV map News map